Oddziały
„Krasnale” to grupa integracyjna, którą tworzą 6 – latki. Prowadzą ją panie mgr Monika Miesiąc i mgr Katarzyna Ksiąg oraz nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne mgr Sandra Trocholepesza pomaga im Agata Bąbelczyk, a o czystość sali dba pani Ola Nowak.


Do grupy integracyjnej „Przyrodnicy” uczęszczają 3-5 latki. Z dziećmi pracują panie mgr Paula Frąckowiak i mgr Agnieszka Kamieniarz, wsparciem z zakresu kształcenia specjalnego jest pani mgr Weronika Adamska, pomaga im pani Ramona Szymaniak, a o czystość w sali dba pani Justyna Guzik.


„Muzykanci” – grupa integracyjna 5 i 6 – latków. Pracują w niej mgr Natalia Kantanista, mgr Agnieszka Kamieniarz. Za współorganizowanie kształcenia specjalnego odpowiedzialna są panie mgr Paulina Maliszewska i mgr Anna Woźniak. Pomagaj im pani Magda Wiśniewska. O czystość dba pani Aneta Łuczkowska.



„Sówki” to grupa 3-latków, którą opiekują się panie: mgr Kamila Celobąk-Dziubała i Anna Święcicka a porządku pilnuje pani Monika Kucharska.

„Malarze” to grupa 3-latków, którą opiekują się panie: mgr Sylwia Woźna i Agata Wilkoszarska, a porządku pilnuje pani Beata Maciejewska.

W sali „Jeżyki” bawi się i uczy grupa integracyjna 4-latków dowodzona przez mgr Agnieszkę Cieszyńską i mgr Malwinę Skałecką-Woźną. Za kształcenie specjalne odpowiada pani mgr Patrycja Fechner-Kaczmarek, a pomaga mi pani Julia Wiciak. O czystość sali dba pani Joanna Przybylak.

„Ślimaczki” to grupa integracyjna 4-latków, którą opiekują się panie: mgr Julia Geneja-Czaban i mgr Olga Kokoszanek. Nauczycielem współorganizującym kształcenie specjalne są panie mgr Monika Kaźmierczak oraz mgr Karolina Kuras, pomocą nauczyciela jest pani Natalia Jankowiak. Porządku pilnuje pani Monika Steinke.

„Pszczółki” to grupa integracyjna, do której uczęszczają 5 i 6-latków, którą opiekuje się pani: mgr Natalia Bruździńska i mgr Olga Kokoszanek, kształcenie specjalne organizuje mgr Aleksandra Loba. Pomaga im pani Aleksandra Łukaszyk, a porządku pilnuje pani Sylwia Golczak.

„Pajączki” to grupa 5,6-latków, którą prowadzona jest przez mgr Monikę Strugała i mgr Karolinę Kuraś. O czystość dba pani Jolanta Weyman.

Grupę „Ekoludki”, 6-latki, prowadzą mgr Agnieszka Polska-Badura i mgr Katarzyna Ksiąg. W sali o porządek dba pani Agata Królik.

„Biedronki” to grupa 6-latków, którą opiekują się panie: mgr Grażyna Piotrowska i mgr Malwina Skałecka-Woźna, a porządku pilnuje pani Katarzyna Krawczak.

W sali „Motylki” bawiąc się i ucząc czas spędza grupa 5latków prowadzona przez mgr Julia Wamberska-Nastoga i mgr Kamila Ryś-Wierzbicka, a porządku pilnuje pani Klaudia Racz.

W sali „Podróżnicy” bawi się i uczy grupa 6-latków dowodzona panie: mgr Anna Korbanek, Anna Święcicka i mgr Anna Pawelec, a porządku pilnuje pani Paulina Przybylak.


